ID: #21607

Vaj Lubex Primus Ec 5w-40 Kli 4l 034-1312-0404

26,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Është formuluar duke përdorur vajra bazë sintetikë dhe teknologji shtesë të përzgjedhur posaçërisht. Ai plotëson standardet API SN/CF të Institutit Amerikan të Naftës (API). Është gjithashtu i përshtatshëm për përdorim në automjetet me LPG.