ID: #750

Paste Per Duar Uniman 750gr 006500 ^

3,25
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Produkt i pasur me substanca të çmuara dhe mbrojtëse të lëkurës që siguron pastrim të përsosur nga yndyrat dhe llumrat duke respektuar lëkurën. Mjaftojnë disa gram produkt për të garantuar rezultate befasuese (formula e regjistruar në Ministrinë e Shëndetësisë Publike).

Informacion shtesë

Grupi

HOME

Brendi

ATAS