ID: #19351

Sprej Pastrues Njollash Dhe Aromash 500ml 54049

9,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Rrëmujat e synuara kërkojnë zgjidhje të synuara. Kjo është arsyeja pse Turtle Wax krijoi Spot Clean, një heqës i shpejtë dhe i lehtë i njollave dhe aromave, i dedikuar për një trifekt të përfitimeve: pastrimin, deodorimin dhe freskimin e të gjitha sipërfaqeve të tapetit dhe tapiceri.Me veprimin OXI HyperFoam, Spot Clean prodhon shkumë të pabesueshme në një shkas që nuk ka bazë aerosol, që do të thotë se është pa gazra shtytës. Ky shkumës unik super-shkumë lejon aplikimin e synuar, duke ju siguruar që ta lyeni siç duhet atë ‘njollë’ për të hequr disa nga njollat më të vështira. Ju nuk keni nevojë as për një furçë! Thjesht aplikojeni, më pas punojeni dhe fshijeni me peshqir mikrofibër.Dhe ndërsa zhdukja e njollës është shpesh prioritet, Spot Clean është po aq i fuqishëm sa lidhet me eliminimin e aromave. Me Teknologjinë Odor-X, ajo kërkon dhe shkatërron aromat në burim për javët në vijim.Rrëmuja e kafshëve shtëpiake, derdhjet e ushqimit dhe pijeve, papastërtia e fortë –– pavarësisht nga rrëmuja në tapetin dhe tapiceri tuaj, Turtle Wax Spot Clean ju mbulon në pak minuta.