ID: #20207

Sprej Pastrues I Duarve Me Alkohol Dhe Arome Citrus 35ml Dsc35 W ^

1,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Kompakt dhe praktik, spray pastron dhe zbut lëkurën.Citrus është një aromë e freskët, energjike dhe e shijshme që është e përkryer për pranverë ose verë.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Grupi

HOME