ID: #15025

Sprej Ngjyre Gjelbert Mshelt Sp-048

3,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Smalt sintetik për qëndrueshmëri dhe performancë.Cilësi e lartë, tharje e shpejtë për përdorim të brendshëm/të jashtëm.Përdoreni për një përfundim të pastër dhe të ndritshëm.