ID: #21295

Scrin 10kg 006042 10kg

30,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Komponim i veçantë me formulë të ekuilibruar, shpërndan bojën e markerit nga sipërfaqet plastike, qelqi dhe formica. I përshtatshëm për ambientet e brendshme të autobusëve dhe shkollave. Gjithashtu largon mbishkrimet nga sipërfaqet e mermerit dhe betonit.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Brendi

ATAS

Grupi

AUTO