ID: #774

Polir I Mesem Per Lustrim 017020^

17,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Polonisht i mesëm

Medium është ideal për standardet e llakut të fortë dhe të llakut të butë. Heq gërvishtjet e lëmimit pas 3000 grish dhe është pa silikon.Përdorni me një disk/medium të fortë shkumë.

Informacion shtesë

Brendi

TURTLE WAX

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HOBBY LINE