ID: #14562

Polir Dyll Ceramic Zeze 500ml 53678

30,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Hybrid Solutions Ceramic Acrylic Black Wax është projektuar posaçërisht si dyllë makine për makinat e zeza për të ofruar performancën e kombinuar të dyllit akrilik, qeramike dhe carnauba dhe për të fshehur papërsosmëritë e lehta për shkëlqimin përfundimtar, të thellë dhe shkëlqimin që të lë në sy.Ato rrotullime, gërvishtje dhe rrjetë merimangash të shkaktuara nga konsumimi i përditshëm nuk përshtaten me këtë dyll të zi makine. Dhe mbrojtja qeramike krijon një shkëlqim të qëndrueshëm që zgjat dhe zgjat.

Informacion shtesë

Brendi

TURTLE WAX

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HOBBY LINE