ID: #14561

Polir Ceramic Zeze 500ml 53677

30,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Është koha për të rikthyer bukurinë dhe shkëlqimin e thellë të makinës suaj të zezë me rezultate të nivelit profesional.

Lustri ynë i zi akrilik i lartë i makinës me teknologji të avancuar të trombociteve precize heq gërvishtjet dhe rrotullimet për një pamje krejt të re.Formula hibride akrilike dhe qeramike jep një shkëlqim jashtëzakonisht të shkëlqyeshëm dhe një shtresë mbrojtjeje superiore nga dylli i makinës. Dhe falë kohës së tij të gjatë të punës, edhe fillestarët mund të marrin rezultate ashtu si detajuesit profesionistë.

Informacion shtesë

Brendi

TURTLE WAX

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HOBBY LINE