ID: #8052

Pastrues Enterieti Per Kafshe Me Sungjer 500ml / 60ml 53037 ^

11,35
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pastroni pa mundim të gjitha rrëmujët e kafshëve shtëpiake në shtëpi dhe makinë. Formula e sigurt për fëmijët dhe kafshët shtëpiake. Pastroni pa mundim të gjitha rrëmujët e kafshëve shtëpiake. – Produkte të lehta për t’u përdorur sulmojnë njollat dhe aromat – Gjurmët e papastërtive dhe putrave – Flokët dhe derdhjet – Njollat e urinës dhe të vjellave – Erërat e kafshëve shtëpiake – Formuluar me përbërës natyralë Kutia përmban sfungjer për mbledhjen e flokëve – Sfungjer i lehtë për t’u përdorur i heq shpejt qimet e kafshëve shtëpiake nga tapeti, lëkura dhe plastika – Fibrat CatchAll janë projektuar për të kapur flokët dhe për t’i kyçur ato për pastrim të shpejtë dhe të lehtë – Të ripërdorshme deri në 20 pastrime Heqësi i njollave dhe aromave me shumë sipërfaqe – Pastruesit enzimatikë heqin njollat e vështira nga balta, urina dhe më shumë – I sigurt për të gjithë ambientet e brendshme sipërfaqet e makinave, duke përfshirë plastikën, qilimin, lëkurën dhe kamoshi – Përbërës natyralë, jo toksikë, heqës dhe freskues i erërave – Eliminon përgjithmonë erën në nivel mikroskopik – Përbërës të gjithë natyralë – Lë një aromë të freskët dhe të pastër

Informacion shtesë

Brendi

TURTLE WAX

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HOBBY LINE