ID: #22427

Pastrues Dhe Shkelqyes ÇEliku Inox Brinox 600ml 000590

6,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Praktik dhe efektiv, ai rikthen shkëlqimin origjinal në sipërfaqet prej çeliku inox. I përshtatshëm për kuzhina, banakë, frigoriferë, dyer ashensorë, vaskë, pajisje etj., eliminon papastërtitë dhe ka një efekt mbrojtës, antioksidant dhe kundër ujit.