ID: #5

Aditiv Pastrues Benzini Fs-900

7,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ndihmon në rivendosjen e fuqisë origjinale në të gjithë sistemin e karburantit.I sigurt për konvertuesit katalitikë dhe sensorët e oksigjenit.Shishja me derdhje të lehtë trajton deri në 20 gallona.

Informacion shtesë

Nënkategoria

ADITIVA

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni