- 20%
ID: #5600

Mbulese Cerade Motorri 90219

20,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

I papërshkueshëm nga uji. Mbron motoçikletën tuaj nga shiu, dielli, bora, pluhuri, ndotja e shpendëve, jashtëqitjet e pemëve etj.Qepjet e saldimit.Skaji i përparmë dhe i pasmë elastik.Qese e përfshirë

Dimensioni: 183x119x89 cm (LHW)

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

MBULESA

Grupi

MOTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni