ID: #20499

Mbushes Telefoni 230v Type-c 18w Art-1506

11,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Informacion shtesë

Brendi

YESIDO

Grupi

AUTO

Nënkategoria

TELEFON DHE GSM