ID: #12012

Mbulesa Kamioni 54315

16,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Trucker Fresh, jastëku i frymëmarrjes

Struktura e veçantë lejon që ajri të kalojë lirshëm përmes trupit dhe sediljes. Një ndryshim i përhershëm i ajrit parandalon djersitjen dhe siguron një freski të jashtëzakonshme gjatë gjithë udhëtimit tuaj.Universal për të gjitha sediljet. I pajisur me rripa elastike për një instalim të lehtë dhe të thjeshtë.