ID: #1064

Sprej Mbrojtese Elektrike Isol 200Ml

2,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Nëse aplikohet në spirale, shpërndarës, kapak dhe kandela, ai heq lagështinë dhe rikthen përçueshmërinë elektrike. Mbron kontaktet nga kripa, oksidimi, agjentët acid dhe alkaline. Të aplikohet në sipërfaqe të pastra.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni