ID: #5607

Mbajtes Telefoni Per Motorr 90255

16,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Multi Mbajtëse Evo, mbajtëse telefoni me krah fiksues fleksibël.I papërshkueshëm nga uji, i përshtatshëm për telefonat inteligjentë dhe sistemet e navigimit.Mbulesa e dritareve me ekran me prekje.Mbyllja e zinxhirit dhe vrima e kabllit të energjisë.Krah fleksibël për montim universal.

Dimensioni: 110x160x30 mm