ID: #5858

Shampon Max Power 4l 53284

17,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ky shampo me shumë qëllime makinash jep veprim mesatar deri në agresiv deri në ekstrem për t’iu përshtatur nevojave tuaja për pastrimin e makinës. Thjesht ndryshoni nivelet e përqendrimit të shamponit të makinës për pak a shumë fuqi pastrimi.Për larjet rutinë që janë të sigurta për dyllin e makinës, përdorni Moderate. Për automjete shumë të ndotura me baltë dhe papastërti, shkoni te Agresive. Dhe për punët më të vështira që kërkojnë një nivel të pastrimit të yndyrës ose heqjes së dyllit, shkoni te niveli ekstrem i fuqisë.Pavarësisht nga niveli i përqendrimit, veprimi super i trashë i shkumëzimit të këtij sapuni për larjen e makinave thyen papastërtitë dhe krijon një pengesë midis tij dhe përfundimit të makinës suaj, kështu që ju mund ta lani atë pa gërvishtje.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni