ID: #2018

Lecke Wet Wipes Mon Face Antibacterial Aloe Mm03 Wd

0,65
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Peceta të lagura antibakteriale. Kujdes i butë për lëkurën tuaj.Pecetat e lagura Mon pastrojnë dhe hidratojnë butësisht. Lëkura juaj bëhet e pastër, e hidratuar dhe e butë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

HOME

Ju gjithashtu mund të pëlqeni