ID: #20567

Lampa D2s 12v/24v 35w 66240clc

28,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pjesë këmbimi origjinale me garanci katërvjeçare

Llambat XENARC ORIGINAL bëjnë përshtypje me një gamë të gjerë produktesh dhe cilësinë e besueshme OEM. Përdoret me sukses në miliona automjete të reja nga prodhues të njohur, qoftë si pajisje fillestare standarde apo pjesë rezervë origjinale. Me temperaturën e ngjyrave deri në 4,500 Kelvin, drita e tyre është më afër dritës natyrale të ditës sesa drita halogjene konvencionale me 3,200 Kelvin – dhe kështu është më e këndshme për sytë. Falë intensitetit mbresëlënës të dritës, llambat ofrojnë shikueshmëri më të mirë në rrugë. Llambat e qëndrueshme funksionojnë si pjesë rezervë origjinale të llambave të kamionit tuaj dhe bindin me jetëgjatësinë e tyre të gjatë. OSRAM ofron një garanci 4-vjeçare për llambat XENARC ORIGINAL. Ju lutemi vini re: Ndryshimi i llambës XENARC rekomandohet të kryhet nga një profesionist.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

XENON