ID: #16

Aditiv Kunder Rrjedhjes Vajit Eo-414

5,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ndihmon në ndalimin e rrjedhjeve të vogla në shitjet e kushinetave kryesore.dhe Guarnicionet e Mbulesës së Valvulave.Ndihmon në parandalimin e riparimeve të kushtueshme.

Informacion shtesë

Nënkategoria

ADITIVA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni