ID: #2234

Leng Kunder Mjegulles Af-190 ^

3,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Përfundon mjegullimi i brendshëm, mjegullimi dhe avulli.Pasqyra qelqi dhe disa plastikë.Ideale për përdorim shtëpiak dhe automobilistik.

Informacion shtesë

Nënkategoria

DIMERORE

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni