ID: #18097

Kompresor Ajri Per Goma Rimbushese Pa Kabull Otir4000 Osram

84,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Frysues dixhital i gomave i rikarikueshëm

OSRAM TYREinflate 4000 është një fryrës gomash pa kabllo dhe i ringarkueshëm me bateri Li-Ion, duke e bërë atë një shoqërues ideal për kampe dhe udhëtime rrugore. Fryrësi dixhital i gomave OTIR 4000 mund të fryjë një gomë në vetëm 3,5 minuta1)2). Funksioni i ndalimit automatik dhe valvula e deflatorit ndihmojnë në mbajtjen e gomave të fryra në mënyrë optimale. Ekrani LED me ndriçim të pasëm dhe drita e integruar LED ofrojnë lexueshmëri të përmirësuar të cilësimeve të presionit dhe ndriçim të përmirësuar të zonës së punës edhe në kushte të dukshmërisë së reduktuar ose gjatë natës. Cilësimi i memories do të thotë që ju mund të ruani presionet për deri në 4 automjete.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

SIGURIA & EMERGJENCA