ID: #15056

Izolir I Kuq Et-912

0,55
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Vetë-lidhje, Mbështjellës izolues për të ulët.Aplikimet e Telit dhe Kabllit të Tensionit.E disponueshme në të zezë, të bardhë, të kuqe, blu, të verdhë dhe jeshile.