ID: #1062

Sprej Shkelqyes Gome Ts-100

5,10
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Largon papastërtitë dhe njollat ​​për t’i mbajtur gomat të duken të reja.Lë barrierë mbrojtëse që nuk do të plasaritet apo zbardhet,në çdo temperaturë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni