ID: #10197

Mbeshtjelles Per ÇElsa Hyundai 2 01556

3,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Mbulesa për çelësat e makinës, paketë e vetme – e përputhshme për – Hyundai – 2. E bërë nga silikoni cilësor, elastik dhe i larë.Mbroni çelësin tuaj nga gërvishtjet dhe rëniet ose mbuloni shenjat ekzistuese, një mbrojtje me stil.

Lehtë për t’u aplikuar, përshtatje perfekte pa ndikuar në funksionet e butonave.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AKSESORE

Grupi

AUTO

Brendi

LAMPA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni