ID: #13104

Arome Home Shkopinje Artic Road Mosaic 85Ml Psm06

7,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Eleganca dhe joshja rrjedhin nga ky shpërndarës elegant shtëpiak me shkopinj fibrash, që do të zgjasë disa javë.Arctic Road i ri është një aromë freskuese, aromatike-druri që sjell një valë freskie të akullt. Notat e sipërme të mentes së ftohtë të çojnë në zemër të dominuar nga notat e drurit. Baza përmban dru të thatë dhe karakter myzeqar.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

HOME

Brendi

AREON

Ju gjithashtu mund të pëlqeni