ID: #8381

Lampa Gar H4 12V 60-55W +130% 64193Nbl-Hcb Duobox Osram ^

22,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Zbuloni NIGHT BREAKER LASER – drita më e ndritshme e automobilave halogjene nga OSRAM! Falë një teknologjie inovative të heqjes me lazer, këto llamba të fenerëve shkëlqejnë deri në 130% më të ndritshme se llambat standarde halogjene. Kombinimi i filamentit shumë të projektuar dhe mbushjes me gaz ksenon të pastër sigurojnë një dalje shtesë të dritës. Kështu, llambat ofrojnë një rreze drite deri në 40 metra më të gjatë dhe deri në 20% dritë më të bardhë në krahasim me llambat standarde halogjene. Më shumë dritë dhe dukshmëri e përmirësuar mund t’i ndihmojë drejtuesit të identifikojnë dhe reagojnë më shpejt ndaj rreziqeve të trafikut. Dhe e fundit por jo më pak e rëndësishme – NIGHT BREAKER LASER bind me dizajnin e tij unik me emrin e produktit të gdhendur me lazer dhe kapak argjendi. Llamba ideale për shoferët që dinë ndryshimin që bën ndriçimi i fuqishëm i automobilave.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni