ID: #6648

Lampa 12v H27w/1 880 Kuti Osram

5,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Prodhuar nga OSRAM – furnizues i besuar i burimit të dritës OEM. Cilësi OEM dhe pjesë rezervë origjinale (OEM). Raport i shkëlqyer çmim-performancë

Shkëlqim mbresëlënës. Cilësi OEM e besueshme

LINJA ORIGINAL OSRAM: provuar dhe kontrolluar një milion herë në automjete nga prodhues të njohur! Kjo llambë është një pjesë rezervë origjinale me një raport të shkëlqyer çmim-performancë. Linja ORIGINAL OSRAM mbulon një gamë të gjerë produktesh nga fenerët deri te llambat mini watt dhe për këtë arsye ofron gjithmonë llambën rezervë të duhur të cilësisë OEM

Ju lutemi përdorni mjetin tonë të kërkimit të automobilave për të kontrolluar nëse kjo llambë është e përputhshme me makinën tuaj.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni