- 20%
ID: #12002

Mbushes Usb+ Fiksues Kabllo 12/24v 38878

12,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Usb Fix Omega, Karikues USB me fiksues me vida dhe lidhëse piruni – 12/24 V. Dizajn kompakt.

Vida ose fiksues dy ngjitës (të përfshirë).I lidhur me terminale piruni.Karikues USB me çip inteligjent që njeh pajisjen e lidhur dhe furnizon energjinë e duhur për një rimbushje të sigurt dhe të shpejtë. Mbrojtje nga qarku i shkurtër, temperatura e tepërt, mbingarkesa, mbirryma.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

TELEFON

Grupi

MOTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni