ID: #12022

Bllokuese Disqeve Te Motorrit Ø10mm 65390

17,00
Përfshirë TVSH

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Bllokimi i frenave të diskut – Kunj Ø 10 mmKompletuar me kllapa të montuar dhe qese najloni.

Informacion shtesë

Nënkategoria

DRY

Grupi

MOTO

Brendi

LAMPA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni