ID: #19104

Detap Sprej Pastrues Lekure 400ml 001200

4,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Detergjent i bazuar në surfaktantë të përzgjedhur, specifik për pastrimin e pëlhurave dhe pjesëve të brendshme të makinave. Heq shpejt dhe tërësisht papastërtitë, ringjall ngjyrat dhe lë një aromë të këndshme. E disponueshme në të dy versionet 400 ml shkumë të thatë dhe të lëngshme, të dyja për përdorim manual.

Informacion shtesë

Brendi

ATAS

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HOBBY LINE