ID: #80

Shampon Autobella 500ml 000160

2,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Formulim shkumues shumë i koncentruar me pH neutral; pastron dhe degreson çdo lloj boje pa lënë mbetje. Shpëlahet lehtësisht, i reziston ujit të fortë dhe i jep një shkëlqim të veçantë sipërfaqeve të trajtuara.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Grupi

AUTO

Brendi

ATAS

Ju gjithashtu mund të pëlqeni