ID: #20201

Arome Premium Sachet Spp02 W

3,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Qesja përmban granula natyrale aromatike, të paketuara në letër speciale që mundëson përhapjen graduale të aromës. Është projektuar me një fjongo për t’u varur lehtësisht kudo që ju nevojitet.Një aromë delikate vanilje e plotësuar me nota të freskëta agrume. Thekset pikante e përfundojnë këtë kombinim të shkëlqyer. Do t’i shtojë një prekje stili dhe ëmbëlsie ditës tuaj.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Grupi

HOME