ID: #8627

Arome Home Shkopinje Blue Crystal Premium 85ml

7,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Blu Crystal është një aromë joshëse e akordit pikante e përmirësuar me nuanca freskuese dhe delikate frutash dhe bimore. Notat e freskëta hapëse evoluojnë drejt një zemre druri pak më të thatë, me nuanca të myshkut ngushëllues.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Grupi

HOME

Nënkategoria

AROMA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni