ID: #1162

Trake Ambalazhe Tejdukshme 50m 2129a

1,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Përforcuar për t’i rezistuar grisjes dhe ndarjes.Zgjedhja e ngjitësit të shkrirë të nxehtë ose akrilik në ngjyrë të nxirë ose të pastër.Gjerësia dhe gjatësia shtesë e shiritit të disponueshme.

Informacion shtesë

Nënkategoria

VEGLA

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni