ID: #6306

Mbrojtese E Dyerve Alumin 20857

6,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Mbrojtës të skajeve të dyerve Contour-4, me kapak Set 4 copë – Alumini. Mbrojtëse të buta, të fiksuara për skajet e derës Set 4 copë. Mund të pritet dhe lakuar për t’iu përshtatur formave të derës.Dimensioni: 870+670 mm

Informacion shtesë

Grupi

AUTO

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

BODY KIT

Ju gjithashtu mund të pëlqeni