ID: #1502

Lampa 12V 1.2W 2721Mfx Osram

0,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Llamba inkandeshente origjinale B8.5d 12V 1.2W 2721MFX-UNV

Këto janë llambat inkandeshente të serisë origjinale nga Osram, të karakterizuara nga besueshmëria, jetëgjatësia dhe qëndrueshmëria e gjatë, duke përballuar ngarkesat ekstreme dhe dridhjet.Instalimi është mjaft i thjeshtë, nuk kërkon shumë kohë dhe përpjekje dhe nuk kërkon aftësi elektricist. Dimensionet janë standarde dhe korrespondojnë me standardet e ndenjëseve. Lloji BAX i llambës, me dy kontakte, përdoret për ndriçimin e pjesës së brendshme, nëse është e nevojshme, si dhe si llambë treguese, e cila përdoret për të ndriçuar pultin e makinës suaj në errësirë. Drita është e ndritshme, por e rehatshme për sytë pa dridhje, dhe thekson mirë detajet e vogla. Karakteristikat dimensionale: lartësia e bazës 23,5 mm dhe diametri i llambës 5 mm.

Një llambë me filament me një llambë qelqi, transparente, të palyer që është prej xhami. Dhe vetë baza është prej plastike me cilësi të lartë dhe të qëndrueshme në një ngjyrë blu të thellë. Me një konsum të energjisë prej 1,2 W, ai prodhon një shkëlqim mjaft të mirë për të kryer funksionin e tij, me një fluks ndriçues prej 6,4 lm. Devijimi i lejuar i fuqisë është ±10%, dhe fluksi i dritës është ±25%. Të instaluara në makina me një tension në bord prej 12 V, këto janë makina pasagjerësh. Jeta mesatare e shërbimit është 2000 orë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Brendi

OSRAM

Ju gjithashtu mund të pëlqeni