ID: #1381

Preparat Pastrues Vinet 25kg

62,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

DETERGJENT I LËNGSHËM ME SHUMË QËLLIM

I përshtatshëm për përdorime nga më të ndryshmet në siguri totale dhe efektiv për çdo lloj papastërtie organike dhe inorganike, ky produkt, falë efektit të tij dezinfektues, rigjallëron ngjyrat dhe lë një aromë të këndshme. Është i përshtatshëm për ambiente të brendshme makinash, por edhe për pompa benzine dhe vegla makinerish, pjesë të vogla metalike, filtra, kapuç, dysheme dhe sipërfaqe prej druri, të llakuar, të laminuara, gome, linoleum, lëkure vinili etj.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Grupi

AUTO

Brendi

ATAS

Ju gjithashtu mund të pëlqeni