ID: #1218

Vaj Abro Sae 40

13,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

ABRO SAE 140 API GL-1 Gear Lube është një lubrifikant i drejtpërdrejtë i ingranazheve mineral që plotëson klasifikimin e shërbimit API GL-1. Këto vajra nuk përmbajnë asnjë përbërës aktiv, i cili mund të kontribuojë në korrozionin ose konsumimin e metaleve të verdhë si bronzi ose bronzi. Rekomandohet për përdorim në transmisione manuale dhe aplikacione të tjera që kërkojnë vajra të drejtpërdrejtë mineral API GL-1 të marsheve.

Informacion shtesë

Nënkategoria

VAJRA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni