ID: #21158

Trake Ambalazhe Kafe 100m 2129a-48-100-t

1,75
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Përforcuar për t’i rezistuar grisjes dhe ndarjes,Zgjedhja e ngjitësit të shkrirë të nxehtë ose akrilik në ngjyrë të nxirë ose të pastër,Gjerësia dhe gjatësia shtesë e shiritit të disponueshme.