ID: #767

Pastrues Special Per Goma Pneubell Tp 5kg

15,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Fuqia e tij shumë mbrojtëse shmang plasaritjen dhe rikthen shkëlqimin origjinal të gomave dhe gomave duke zgjatur jetën e tyre. Tharhet vetë, jo i yndyrshëm dhe jo i ndotur.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Grupi

AUTO

Brendi

ATAS

Ju gjithashtu mund të pëlqeni