ID: #6553

Sprej Ngjyre Tapet Fellne Kalter

9,10
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ideale për përfundime origjinale të lyera nga fabrika, alumin, metal, krom dhe plastikë në të gjithë automjetin, rrota dhe teknologji më të avancuar për lëvozhgë optimale.

Informacion shtesë

Nënkategoria

SPREJ NGJYRE

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni