ID: #20212

Sprej Arome Me Pompe Black Force Silver 30ml

3,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

E freskët, elegante dhe elegancë – Aroma e argjendit tërheq me finesën dhe klasin e saj.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Grupi

HOME