ID: #14400

Sprej Arome Mint & Orange 260ml Asn06

3,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Një akorde e freskët dhe e freskët agrume shton shkëlqimin në hapje me notat e portokallit të rifreskuar nga një akorde e ftohtë nenexhiku në fund.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni