ID: #14399

Sprej Arome Lavender & Orange 260ml Asn05 ^

3,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

I freskët dhe aromatik ky kombinim i fuqishëm nxjerr më të mirën nga livando dhe portokalli. Livanda kullon qetësi dhe qetësi, por në të njëjtën kohë shtimi i portokallit i jep të tërës një prekje frutash dhe freskuese.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni