ID: #16933

Skuter Elektrike Brunotech L16 M365 10.4Ah

399,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Elektrikë nga brendi BRUNOTECH

Informacion shtesë

Nënkategoria

TELEFON DHE GSM

Grupi

MOTO

Brendi

BRUNOTECH

Ju gjithashtu mund të pëlqeni