ID: #906

Shipka Tregerit N15021

40,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Quadra, palë shufra çati çeliku – L – 127 cm. Shufra çeliku e fortë me këllëf PVC që nuk rrëshqet dhe nuk gërvishtet.Nën shirit me matje të pozicionit të këmbës për një instalim të shpejtë.Gjurmët e poshtme për lidhjen e padukshme me këmbët.Profilet gome për mbylljen e gjurmëve të poshtme pas instalimit.

Informacion shtesë

Brendi

NORDRIVE

Nënkategoria

BAGAZH & MBAJTËSE

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni