ID: #16095

Shipka Tregerit 122 Cm N15066

110,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Helio In-Rail, komplet shufra alumini të çatisë – L – Evos IA. Shirit aliazh alumini të anodizuar i pajisur me fole T-track.Mbulesa T-track e bërë nga gome kundër rrëshqitjes EPDM.Gjurmët e poshtme për lidhjen dhe rrëshqitjen e këmbëve.Profilet gome për mbylljen e gjurmëve të poshtme pas instalimit.

Informacion shtesë

Brendi

NORDRIVE

Nënkategoria

BAGAZH & MBAJTËSE

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni