ID: #12233

Shampon Me Dyll Zip 1l 53357

7,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Formula super e koncentruar pastron thellë, shkëlqen dhe shton dyllin e breshkës.Pastron vajrat dhe papastërtitë e rrugës nga të gjitha sipërfaqet e jashtme.Dyllët e shtuar Carnauba lënë pas një fund të papërshkueshëm nga uji.

Lërini automjetet pa vija dhe të shkëlqejnë pas çdo aplikimi.

Informacion shtesë

Brendi

TURTLE WAX

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni